Chanta avonden in Utrecht
gegeven door Chantgroep "JAYA RAM"
AYA RAM betekent zoveel als 'Victory (JAYA) of God Incarnate (RAM)',
de overwinning van de Geest over de materie, het Koninkrijk God's op aarde, het Volledig MENS zijn of Zelfrealisatie.
Chanten is het zingen van Mantra's of gewijde liederen. Het is een vorm van meditatie vanuit het Hart, vanuit Devotie.
Een Mantra is een serie klanken/woorden, die je in contact brengt met het Goddelijke in jezelf. Het is vergelijkbaar met het westerse 'gebed' of met Heilige Namen.
Vaak wordt hierbij gebruik gemaakt van één van de oude Heilige Talen zoals Sanskriet, Hebreeuws, Latijn, Arabisch of Grieks,
omdat die talen energetisch dichter bij het Goddelijke liggen, maar chanten kan ook in het Engels of Nederlands.
Chanten is meer dan alleen maar liedjes zingen: chanten is 'a sacred act':je werkt daadwerkelijk met de Goddelijke Energie zelf, niet alleen voor je eigen verlichtingsproces,
maar ook voor het welzijn van de gehele wereld. Tijdens een chantsessie bouwen we met z'n allen een Tempel van Lichtin de Innerlijke Werelden.
Daarbij worden wij ook ondersteund vanuit die Innerlijke Werelden.
Chanten verhoogt je 'trilling' (verfijnt je gevoeligheid), reinigt je
emotionele lichaam, opent je Hart en ... het is gewoon lekker om te doen!
Het is niet nodig om goed te kunnen zingen, het gaat vooral om de energie-opbouw vanuit het Hart.
Data/tijd: De eerstvolgende chantavond staat gepland op vrijdag 20 januari 2012, 20.00 - 22.00 uur.
Locatie: Centrum Osher, Poortstraat 32, Utrecht (zijstraat van de Biltstraat, op loop/busafstand van station Utrecht Centraal)
Kosten: € 8,50.
Info en/of opgeven via workshop_peterthijssens@astrotv.nl
Meenemen: loszittende kleding, evt. een omslagdoek, evt. (ritme)instrumenten.
Nog gezocht: djembé-speler, percussionist, tweede keyboardspeler en/of gitarist, en 'aanvullende' instrumenten zijn welkom.
| Nieuwsbrief |







