De grote schoonmaak!
De lente is begonnen en veel mensen grijpen met de eerste zonnestraaltjes resoluut naar de sop-emmer om eens even lekker grote schoonmaak te houden. Het is fijn als je huis lekker schoon en aan kant is en het voldane gevoel en de rust die over je heen komt na zo'n uitgebreide poetsbeurt is geweldig!
Eigenlijk zou je dat met je hoofd ook een paar keer per jaar moeten doen, een grote schoonmaak houden. En de dingen waar je mee blijft zitten of over blijft piekeren aanpakken en opruimen. Vaak gebeurt het dat we in denkpatronen blijven hangen omdat we er geen actie op ondernemen, omdat het gevoel snel went of omdat we eigenlijk niet zo goed weten hoe we een situatie kunnen oplossen. Soms vergeten we daarbij onze eigen verantwoordelijkheid te nemen waardoor de situatie verslechterd of zelfs kan escaleren.
We zien op tegen de confrontatie, hebben angst voor de pijn die soms gepaard gaat met veranderingen of zijn bang voor de meningen van een ander of anderen. Maar het belangrijkste, we vergeten vaak te zoeken naar een oplossing. De eerste stap begint altijd bij jezelf.Wat vind jij van de situatie en hoe zou jij je graag beter willen voelen. Wat zijn je mogelijkheden. Heb je misschien een objectieve mening nodig, of hulp bij inzicht. Vind je dat je het jezelf aan mag doen om door te blijven gaan in een situatie of situaties die jou helemaal niet gelukkig maken en je niet de ruimte en vrijheid geven om jezelf te kunnen zijn, te mogen leren, jezelf kunnen ontwikkelen en vooral ook om te kunnen en te mogen genieten. Veel mensen zullen dit herkennen en al vele mensen hebben de stap genomen om daar aan te werken. Via de lijn van AstroTV en de coaches maar natuurlijk ook via andere wegen. Het maakt niet zoveel uit waar en hoe je het doet, doe het voor jezelf, om verder te komen. Het gezegde wat je bent trek je aan is vaak ontzettend waar! Als jij je goed voelt en dat ook uitstraalt zal je zien dat jouw omgeving daar ook positief op reageert. Zit je niet lekker in je vel en benader je alles negatief dan zal je ook merken dat mensen zelfs afstand kunnen gaan nemen. Vriendinnen/vrienden die normaal dagelijks of wekelijks bellen of langskomen, zie of hoor je ineens niet meer, of wanneer je ze spreekt zijn ze ineens druk of voelen ze zich niet lekker. Kortom, ze gaan je ontwijken. Neem hen dat niet kwalijk, begin altijd eerst bij jezelf, wat straal je uit? Wel signaal geef je af? Wanneer je het jezelf gunt om die ontdekkingsreis te gaan maken zal je waarschijnlijk ook de antwoorden op deze vragen krijgen en zien waarom bepaalde situaties bepaalde gevolgen hebben en op welke acties je welke reacties kan verwachten.
| Nieuwsbrief |







